VÕITJAD ON SELGUNUD | Käsitöö kampsunikonkursi parimad tööd on teie ees!

Laura Karro
21.10.2022
Konkursile „Minu mõnus kampsun“ saadeti kokku 41 imekaunist tööd 30 osalejalt! Palju õnne võitjatele ja suur aitäh kõigile osalejatele ning toetajatele! Järgmise konkursini!

Järjekordne Käsitöö konkurss on läbi saanud ja nüüd ongi õige aeg imetleda parimatest parimaid töid, mis meie toimetusele saadeti. Konkursile saadeti kampsuneid nii meestele kui ka lastele, nii värvikirevaid kui ka minimalistlikult ühevärvilisi, aga ka väga omapäraseid, mille hulgas näiteks nukusuuruses või lapitehnikas õmmeldud kampsun.

Konkursile saadeti kokku 41 tööd 30 osalejalt. Kõik kampsunid osalesid ka rahvahääletusel, mis toimus 12.–18.09 Käsitöö Facebooki lehel. Žürii häälte kokkulugemisel sõelusime välja kolm parimat ja oma lemmikud valisid ka Käsitöö toimetuse liikmed.

Žüriisse kuulusid Liina Veskimägi-Iliste Käsitöö Liidust, kudumidisainerid Anna Verschik, Annika Kangur, Helena Tikunova ja Ruta Tännav, Annika Villased disainer Annika Kangur ja Johanna Paiste Nirgiwabrikust, käsitööõpetaja ja -ettevõtja Anna Lutter, Noviesti lõngapoe esindaja Ave Maamägi, Pegasuse esindaja Ingrid Koppel, Mia&Leela disainer Leela Leer ja Karin Otsus Räpina Aianduskoolist.

Edasi lugemiseks

Sarnased artiklid