Sügistalvine käsitöökalender: osale üle Eesti toimuval käsitööpäeval ja külasta põnevaid näitusi!

Ajakiri Käsitöö
17.09.2020
Igal sügisel kutsutakse käsitööarmastajaid ühel päeval aastas samal ajal näputööd tegema. | Caroline Feelgood / Pexels

Sügis on uute alguste aeg! Kui lapsed ja lapselapsed kooli saadetud, tekib endalgi tahtmine uusi oskusi õppida või käsitöökatsetusteks inspiratsiooni ammutada. Vaata järele, mis näputöömaailmas toimumas!

Osale koolitustel:

  • Juba möödunud aasta sügisest tegutseb Harjumaa Muuseumi juures Keilas pärimuskultuuri õppeklass, kus toimuvad erinevad eeskätt täiskasvanutele mõeldud pärandkultuuriga seotud kursused. Valikus on näiteks niplispits algajatele, kangakudumise kursus ja kirivöö kudumine. Vaata lähemalt siit!
  • Tartu Rahvaülikooli koolitustele on oodatud kõik, kellel on huvi tekstiilikunsti, erinevate käsitöötehnikate ja õmblemise vastu. Tegevust on nii algajatele kui edasijõudnutele ning valikus nii töötubasid kui ka pikemaid põhjalikke koolitusi. Juhendajad on kogenud koolitajad ja oma ala professionaalid. Vaata lähemalt siit!
  • Rohkelt erinevaid koolitusi pakub ka Tallinna Rahvaülikool. Valikus on näiteks tikkimine, heegeldamine ja lapitöö algajatele, Tiina Meeri kudumiskool nii algajatele kui edasijõudnutele, rõivaste hooldus ja puhastus jpt. Vaata lähemalt siit!

Edasi lugemiseks

Sarnased artiklid