KÜLASKÄIK | New Rustic

Laura Karro
14.12.2023
Iga kott on eriline. Nagu ka inimene, kes seda kannab – nii kõlab Kristi sõnum enda disainitud ja kangastelgedel kootud kottide ülistuseks. | Kerli Jaago

Kui Kristi Toiger oma uusi kaltsuvaipu imetles, tekkis tal mõte sama tehnikat kasutada hoopis millegi muu tegemiseks. Nii sündis bränd New Rustic, mille nime alt leiab täna nii eri suuruses käekotte kui ka nahajääkidest tooteid.

„Kümme aastat tagasi, kui olin lapseootel, mõtisklesin tihti ikka, et mis maailma me oma lastele jätame ja kuidas mina saan panustada, et meie keskkond oleks rohelisem. Siis sattusidki mulle ühel hetkel ette Karksis kootud kaltsuvaibad. Proua Anne, kes sellega seal tegeleb, rääkis, et vaipade loomiseks kasutavad nad olemasolevat materjali. See mõtteviis meeldib mullegi,” jutustab õnnelikult Kristi Toiger, New Rustic brändi looja ja disainer. Samas kandis sündinud ja lapsepõlve seal veetnud naine tunneb heameelt, et tema kottide toorikud kootakse just Karksis, sest nii saab ta oma tegevusega anda midagi kogukonnale tagasi.

Edasi lugemiseks

Sarnased artiklid