Ajakirja Käsitöö uus number on müügil

Laura Karro
14.06.2022
Uus ajakiri Käsitöö on nüüd poelettidel! | Martin Ahven

Kevadiselt värviline ja särtsakas ning uuenenud esikaanega ajakiri Käsitöö on nüüd poelettidel. Leia ajakirja kaante vahelt põnevat lugemist ja meisterdamislusti tervelt kaheks kuuks.

Käsitöö 2022. aasta juuni-juulinumbrist leiab lisaks toredatele lugudele nii õmblemist kui ka heegeldamist, ei puudu ka kudumistöö. Suvele kohaselt on rohkem lihtsaid ja kergemaid tööjuhendeid, ent ei puudu ka keerukamad. Suvi on puhkuste ja lihtsate meisterduse jaoks loodud!

Õpetame kuduma lihtsat pitskoes toppi, ühes tükis valmivat jämedakoelist tuunikat, aga ka õrna pitsmustrilist mustriga beebitekki. Õmbleme kolm erinevat kleiti, sealhulgas ühe kaheosalise, ühe retrostiilis ja ühe ka XL suuruses. Suurtele suurustele on ka sabaga teksajakk. Õmmeldud pikk vest ja puuvillane mantel on sarnase lõike ja tegumoega, aga ometi täiesti omamoodi. Õpetame õmblema veel lihtsa asümmeetrilise pluusi, suvise komplekti beebile ning maasikakostüümi lasteaialapsele. On ka armsaid kodukaunistusi õuealale, piknikule või randa minekuks ja hooldusvabad ning mitte torkivad riidest kaktused! Saad teada, kuidas teha ise puidust kaarusharki ning kuidas käib selle abil kaaruspaela tegemine. Lisaks kaks uut ja põnevat rubriiki: „Minu esimene ...“ ja „Paberikunst“. Tuletame meelde, kuidas kleeplindist mannekeeni valmistada ning räägime juttu vabaheegeldamiskunstniku Marianne Seimaniga.

Edasi lugemiseks

Sarnased artiklid