Ajakirja Käsitöö tegevtoimetaja Ülemiste heategevuslikust jõululaadast: „See oli üks siiramaid käsitöölaatasid, mida ma näinud olen!“

Toimetas Annaliisa Köss
15.12.2019
Tarmo Rätsep

Eile, 14. detsembril Ülemiste keskuses toimunud heategevuslikule jõululaadale Topeltkink tuli kokku 21 lastekodu üle Eesti, et müüa omameisterdatud jõulukingitusi. Laadal käis kohal ka ajakirja Käsitöö tegevtoimetaja Liina Hergauk, kelle hinnangul võiks taolisi üritusi toimuda rohkem ja kogu aasta vältel.

Ülemiste heategevuslik jõululaat toimus tänavu juba 16. korda. Kui eelmisel aastal osales laadal 17 lastekodu, siis sel korral võttis üritusest osa ligi sada lastekodulast 21 lastekodust. Ürituse eesmärk oli korraldada lastekodulastele tore päev ja toetada lastekodulapsi ning nende ettevõtlikkust.

„Soovisime korraldada lastekodulastele ühe toreda päeva, mis valmistaks neile rõõmu ja jõulutunnet. Lisaks andis laat võimaluse Ülemiste keskuse külastajatele osta lastekodulaste endi valmistatud käsitööd, et teha pühadeks väike kingitus oma lähedastele ja seeläbi toetada lastekodulapsi,“ ütles Ülemiste keskuse juht Guido Pärnits.

Edasi lugemiseks

Sarnased artiklid